• Wpisów: 9
  • Średnio co: 83 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:00
  • Licznik odwiedzin: 1 732 / 840 dni
 
minimalismbya
 
Minimalizm (slow fashion) to coraz mocniej zaznaczający się obecnie "trend". Jednak określenie trend nie jest do końca trafione. W minimalizmie bowiem nie istnieje coś takiego jak trend, czy ślepe podążanie za tym co jest obecnie modne. Slow fashion skupia się na kupowaniu mniej, a lepiej.
Co przez to rozumieć? Minimalistyczna szafa stawia na ponadczasowość i możliwość łączenia ubrań ze sobą, bez większych trudności. Przydatna do stworzenia minimalistycznej garderoby jest metoda "capsule wardrobe", jednak o niej będzie kolejny post.
Minimalizm, to zakupy z głową, przemyślane i w pełni świadome. Stawia się na jakość produktów, nie na ich ilość. Nie oznacza to jednak, że wyznając zasady minimalizmu jesteśmy zobowiązani do posiadania wyłacznie kilku rzeczy i jedynie od projektantów czy rzeczy z wyższej półki cenowej. Minimalizm dla każdego może przejawiać się czymś innym. W minimalizmie podoba mi się to, że nie przykrywamy, nie zasłaniamy się ubraniami. Ubrania mają nas odzwierciedlać, ale nie przytłaczać.
2m.jpg


3m.jpg


4m.jpg


5m.jpg


7m.jpg

Nie możesz dodać komentarza.